Dzień: 2023-10-24

NABORY OTWARTE ROZPOCZĘTE

Po wakacjach ruszyły również nabory naszych najmłodszych, czyli Skrzatów (rocznik 2016/2017). Dzieci zgłosiło się do zabawy w naszym klubie kilkadziesięcioro, co również jest ogromnym sukcesem naszego stowarzyszenia. Próbujemy bawiąc się – uczyć i ucząc się – bawić w szeroko pojętą piłkę „kopaną”. Dzieciaki rywalizują w zabawach dwa razy w tygodniu na.

SEZON LIGOWY PIŁKARZY – JESIEŃ

Zbliżamy się do końca rundy jesiennej w rozgrywkach ligowych naszych drużyn. Nasze „roczniki” rywalizują od początku września z rywalami z sąsiadujących miejscowości ze zróżnicowanym szczęściem. Nasz najstarszy rocznik MŁODZIKÓW (2012) po obiecującym początku i dwóch remisach niestety następne mecze ukazują spore braki kondycyjne i nieumiejętność gry na dużym boisku. Drużyna zbiera duże lekcje nauki.

GRUPA TANECZNO – AKROBATYCZNA ROŚNIE W SIŁĘ

Nasze dziewczynki po powrocie ze swojego pierwszego obozu sportowego, trenują ciężko swoje układy pod okiem trenerki Asi. Nasze szeregi trenerskie zasiliła jedna z mam naszych dzieci i rozpoczęła z nami współpracę w postaci wolontariatu. Dziękujemy Pani Paulinie Śliwkiewicz, za to że wkłada swoja pracę w rozwój dzieci uczęszczających na nasze treningi,.

PODSUMOWANIE WYPOCZYNKU LETNIEGO Z UKS PRIMERA

Wakację zakończyły się o wiele za szybko… Ale były one dla nas najbardziej pracowite w historii, po czerwcowych i lipcowych półkoloniach oraz obozie sportowym w sierpniu, sezon wakacyjny zakończyliśmy z przytupem jeszcze jednym turnusem letniego wypoczynku organizowanym pod nazwą SĄ WAKACJE, NIE SIEDŹ W DOMU, JEST PRIMERA, BAW SIĘ Z NAMI..