Nasze dziewczynki po powrocie ze swojego pierwszego obozu sportowego, trenują ciężko swoje układy pod okiem trenerki Asi. Nasze szeregi trenerskie zasiliła jedna z mam naszych dzieci i rozpoczęła z nami współpracę w postaci wolontariatu. Dziękujemy Pani Paulinie Śliwkiewicz, za to że wkłada swoja pracę w rozwój dzieci uczęszczających na nasze treningi, a co za tym idzie podnosi nasze kwalifikacje jako klubu, dzięki swojej pracy trenera akrobatyki.
Mamy nadzieję, że już w nowym roku kalendarzowym, dzięki chojniejszej pomocy finansowej naszego miasta na czele z Panem Burmistrzem, będziemy mogli zatrudniać tak wykwalifikowaną kadrę trenerską w większym zakresie, aby wszystkie dzieci będące członkami naszego klubu ( a trzeba tu wspomnieć jest ich już ponad setka !) będą mogły rozwijać się w pełni korzystając z usług takich fachowców
Dziewczynki z grupy tańca , bo to one pierwsze są beneficjentami treningu akrobatycznego, są bardzo zadowolone. Przełamując swoje bariery lęków przed gimnastyką i akrobatyką rozwijają się bardziej wszechstronnie i w pełni.