Nasze szeregi zasili nowi trenerzy.

Pierwszym „wzmocnieniem” kadry trenerskiej został Hubert Jabłoński, który połowę swojego życia spędził na boiskach mazowsza jako podstawowy piłkarz drużyn między innymi KS Milanówek i GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Trzymamy kciuki za dalszą owocną współpracę i rozwój trenerski.
We wrześniu utworzyliśmy grupę koszykówki, a do naszego klubu dołączyła trenerka Edyta Michalska, która na co dzień pracuje w szkole podstawowej jako nauczyciel wychowania fizycznego. Ma doświadczenie w prowadzeniu drużyn zarówno dziewcząt jak i chłopców, dlatego na początku rozpoczęliśmy nasze treningi w grupach łączonych pod okiem trenerki Edyty.
Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu dla dwóch grup wiekowych ( klasy 1-3 SP i klasy 4-6 SP).
Kolejnym „wzmocnieniem” naszego sztabu została trenerka Paulina Śliwkiewicz. Pomaga ona swoim doświadczeniem i pracą w rozwoju najmłodszych dziewczynek, które reprezentują nasz UKS w tańcu. Grupa liczy już ponad 20-kę zawodniczek, a to wszystko dzięki współpracy trenerki Asi i trenerki Pauliny.

Mamy nadzieję, że rozwój naszego klubu dzięki tak wykwalifikowanej sportowo i pedagogicznie kadry trenerskiej, pozwoli na uatrakcyjnienie naszej oferty treningowej, a co za tym idzie większy dostęp do wszystkich dzieci z Milanówka i okolic.

Zapraszamy do wspólnej zabawy !!!