Dopiero co skończyliśmy zeszły rok biorąc udział w zimowej edycji rozgrywek pod balonem, a już po feriach rozpoczynamy kolejne rozgrywki, które zapewnią naszym zawodnikom systematyczność udziału w meczach kontrolnych, a co za tym idzie rywalizację w bezpiecznych warunkach do zakończenia zimy.
A od kwietnia czekają nas rozgrywki w lidze MZPNu. Mamy nadzieję, że pozwolą one na rozwój kolejnym zdolnych zawodników naszego UKSu , tak aby kiedyś mogli reprezentować barwy drużyn, klubów i reprezentacji o większym zasięgu sportowym niż UKS Primera z Milanówka.

Będziemy się szkolić podczas corocznych zgrupowań feryjnych.
Możemy również Państwa poinformować, że w nadchodzącym roku wyjedziemy na dwa obozy szkoleniowo-rekreacyjne, aby zapewnić szeroką możliwość skorzystania z udziału w zgrupowaniach. Jeden obóz odbędzie się na początku lipca, natomiast drugi jak zawsze w pierwszej połowie sierpnia.
Natomiast „półkolonie” odbędą się w czerwcu, od razu po zakończeniu roku szkolnego, jak również pod koniec sierpnia na zakończenie wakacji.
Informację i szczegóły już wkrótce !!!

Pozdrawiamy Zarząd i Trenerzy UKS Primera