Rocznik 2014 chłopców już w pierwszy weekend stycznia zagrali grę wewnętrzną u siebie na hali sportowej w Milanówku. O godzinie 15:00 część rocznika zagrała między sobą, a po tej grze reszta spróbowała swoich sił z rezerwami rocznika 2014 z sąsiedniej szkółki Legia Soccer Schools Brwinów. Drużyny strzeliły razem kilkanaście bramek i mogły sobie po meczu pogratulować zaciętości i zdrowej rywalizacji.

Rocznik 2013 zagrał sparing w Milanówku na własnej hali z drużyną Żyrardowianki rocznik 2012, nie zabrakło walki, pomimo że frekwencja po chorobach( i długim weekendzie) nie była za duża. Wynik znów zszedł na drugi plan, ale bramki padały co kilka minut. BRAWO chłopcy!

Rocznik 2012 również swoje pierwsze mecze w styczniu zaczął od sparingu z drugą drużyną Żyrardowianki 2012, Po walce uległ nieznacznie jednym golem.

Następnie chłopcy zagrali w wyżej opisanym turnieju w Międzyborowie, a druga część drużyny wzięła udział w tym samym dniu w turnieju w Nadarzynie, z pięciu meczów udało się jeden wygrać i jeden zremisować. Brawo za walkę !