Wakację zakończyły się o wiele za szybko…
Ale były one dla nas najbardziej pracowite w historii, po czerwcowych i lipcowych półkoloniach oraz obozie sportowym w sierpniu, sezon wakacyjny zakończyliśmy z przytupem jeszcze jednym turnusem letniego wypoczynku organizowanym pod nazwą SĄ WAKACJE, NIE SIEDŹ W DOMU, JEST PRIMERA, BAW SIĘ Z NAMI.
Po raz kolejny nie mogliśmy narzekać na pogodę i frekwencję na zajęciach.
Dzieciaki spędzały wolny czas pod opieką wykwalifikowanej kadry naszych trenerów i wolontariuszy. Nie nudziły się ani podczas rywalizacji na treningach, ani na atrakcjach i wycieczkach. Korzystaliśmy z różnego rodzaju kąpielisk, sal zabaw, kin, jak również zwiedziliśmy nasze warszawskie stadiony piłkarskie Narodowy i Legie Warszawa.
Dziękujemy Urzędowi Miasta na czele z Panem Burmistrzem za pomoc w zrealizowaniu wypoczynku oraz  naszej szkole „1” na którą zawsze możemy liczyć jeśli chodzi o zapewnienie zaplecza treningowego.
Trenerzy i działacze UKS Primera