Zbliżamy się do końca rundy jesiennej w rozgrywkach ligowych naszych drużyn.
Nasze „roczniki” rywalizują od początku września z rywalami z sąsiadujących miejscowości ze zróżnicowanym szczęściem.
Nasz najstarszy rocznik MŁODZIKÓW (2012) po obiecującym początku i dwóch remisach niestety następne mecze ukazują spore braki kondycyjne i nieumiejętność gry na dużym boisku. Drużyna zbiera duże lekcje nauki gry w piłkę, które w przyszłości mam nadzieję pozwolą nam grać skuteczniej.
Na obronę naszych zawodników działa również to, że w tej rundzie nie mamy podziału na ligi, tylko musimy rozgrywać mecze z drużynami, które w przyszłej rundzie będą rozstawione dzięki swoim wynikom do odpowiedniej wysokości rozgrywek.
My praktycznie rozpoczynamy pracę z grupa w połowie naborową, a to ma też duży wpływ na nasze zgranie i wyniki.
Przed nami jeszcze dwa mecze z Ożarowem III i Zniczem II Pruszków. TRZYMAMY KCIUKI !
Rocznik najstarszy w kategorii ORLIKA (2013), który może jeszcze rozgrywać mecze na boiskach rozmiaru boiska orlikowego, zaprezentował się wzorowo w tej rundzie i wygrał dotychczas wszystkie swoje mecze w dość wyraźnym stylu.
Zobaczymy jak po przerwie zimowej będzie się prezentował w lidze w której (miejmy nadzieję) związek rozstawi tak drużyny, aby mogły grać na równym poziomie.
Trzymamy kciuki za nasza drużynę, aby passa zwycięstw ligowych trwała jak najdłużej.
W rundzie rewanżowej czekają nas jeszcze trzy mecze. Najbliższy z K.S. Milan Milanówek, czyli derby Milanówka, rewanż z Młodym Talentem z Pruszkowa i ostatnia kolejka rozgrywana z Ożarowianką.
Rocznik 2014 po wakacjach zmienił kategorię ŻAK na ORLIK (młodszy) i zaczął rywalizację na duże bramki 2×5. Początek sezonu był niemrawy w wykonaniu naszych dziewczynek i chłopców, ale z meczu na mecz ich „forma” boiskowa jest coraz lepsza.
Wiara we własne siły i możliwości ( a tych na pewno nie brakuje), to klucz do sukcesu na boisku. Ostatnie dwa mecze pokazały, że można rywalizować nawet z najlepszymi drużynami w naszej lidze. Trzymamy kciuki za zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach, z których postaramy się wrócić z podniesioną głową.
Nasi najmłodsi „ligowcy”, czyli rocznik 2015 wystartował z przytupem w derbach Milanówka i zakończył mecz zwycięstwem dwucyfrowym. Kolejne mecze pokazały, że nie był to przypadek, gdyż nasi chłopcy odprawiali z przysłowiowym kwitkiem każdego rywala, problemy sprawili nam dopiero rówieśnicy z Michałowic i po meczu ultraofensywnym wygraną zanotowały Jaguary. Z niecierpliwością czekamy na mecz na „naszym podwórku”, aby zobaczyć czy uda się zrewanżować przeciwnikowi.
Czekają nas jeszcze również ciężki mecz z TURem Jaktorów oraz rewanż z UKS Ołtarzew. Grupa naszych chłopców prezentuje się świetnie piłkarsko, jest to zasługa wcześniejszych treningów części rocznika ze starszymi kolegami, jak również wzmocnieniem się nowymi chłopcami. Cieszymy się, że nasz klub przyciąga nie tylko chłopców rozpoczynających przygodę z piłką, ale również zawodników, którzy grali już w innych klubach, ale finalnie po próbach wybrali nasze szeregi.
Chwała za to zawodnikom, jak również naszym trenerom i działaczom, że potrafią stworzyć takie warunki rozwoju poprzez dobrą zabawę, że wszystkim się tu podoba
BRAWO UKS PRIMERA