W listopadzie ubiegłego roku nasze cztery roczniki zakończyły zmagania w rozgrywkach ligowych MZPN-u.
Najstarszy rocznik 2012, ze zmiennym szczęściem rywalizował w lidze MŁODZIKÓW. Po dosyć ambitnym początku i dwóch remisach, w kolejnych meczach drużyna zbierała „doświadczenie” gry na dużym boisku. W grze naszego najstarszego rocznika można było zauważyć brak codziennego treningu na „dużym” boisku. Walczyliśmy pomimo wszystko do ostatnich minut każdego spotkania. Trzeba tutaj zaznaczyć, że połowa drużyny to chłopcy, którzy zaczynali przygodę z piłką w zakończonym sezonie. BRAWO za pierwsze mecze, głowy do góry i walczymy dalej !!!

Rocznik 2013 przeszedł przez ligę jak burza, nie zaznając porażki. Należy tutaj wspomnieć, że tak jak starsi koledzy z klubu musieli się mierzyć niekiedy z drużynami wyżej rozstawionymi, tak rocznik 2013 podejmował również początkujące drużyny z sąsiedztwa. Dlatego niektóre mecze stały na dość nierównym poziomie .
Zobaczymy jak pójdzie chłopakom w lidze, w której miejmy nadzieję będą rywalizować z drużynami na swoim poziomie.
OGROMNE GRATULACJE dla drużyny za komplet punktów !!!

Rocznik 2014, to drużyna w której mamy najwięcej zawodników i dwie drużyny, jedna grała w lidze , druga w sparingach. Zawodnicy rozgrywający swoje mecze w ligowych rozgrywkach udowodnili, że jak chcą i się zmobilizują potrafią powalczyć nawet z najlepszymi. Wyniki pokazują, że jeszcze dużo pracy przed nimi, ale drużyna udowodniła, że należy im się miejsce w rozgrywkach MZPN-u.

Druga drużyna z rocznika 2014 rozgrywała mecze sparingowe i turnieje. Chłopcy, którzy się wyróżnili się ciężką pracą i zaangażowaniem, po zakończonym sezonie dostali zaproszenie na treningi do kolegów, którzy grają w lidze. Mamy nadzieję, że wewnętrzna rywalizacja pozwoli na podniesienie umiejętności całego rocznika, a co za tym idzie poziomu sportowego UKS-u.

Rocznik 2015, również zaprezentował się bardzo dobrze. Nasz najmłodszy „ligowiec” w swoim pierwszym sezonie rozgrywał emocjonujące spotkania. W grze drużyny można było zobaczyć zgranie i doświadczenie jakie zdobyli w zeszłym roku grając w turniejach i sparingach, niejednokrotnie ze starszymi kolegami.
Chłopcy ustąpili tylko nieznacznie „pola” drużynie z Jaktorowa, ale oba mecze stały na wysokim sportowym poziomie.

Nasi najmłodsi piłkarze trenowali i bawili się głównie na treningach i grach wewnętrznych. Nie zabrakło oczywiście pierwszych „sparingów” i turniejów, na których to przełamywali pierwsze stresy i nerwy związane z rywalizacją. Rocznik 2016’2017 rośnie w siłę i bawi się biegając za piłką 🙂

Nasze drużyny piłkarskie zakończyły kolejny rok w UKSie pod znakiem rozwoju i dobrej organizacji.
Zwiększyliśmy szeregi naszych zawodników niemal dwukrotnie. Rozwijamy się poprzez zabawę i zapewnienie dzieciakom przede wszystkim super opieki, dużo zabawy i bezpiecznych warunków treningowych oraz zdrowej atmosferze i rywalizacji FAIR PLAY.