Dziękujemy Urzędowi Miasta Milanówka za wsparcie finansowe naszych akcji zimowego wypoczynku, dzięki temu dzieci biorące udział w dodatkowych zajęciach i treningach naszego klubu mogły skorzystać z mnóstwa atrakcji.

Drugi turnus zimowego wypoczynku z UKS PRIMERA rozpoczął się był równie intensywny jak pierwszy. Pierwszego dnia byliśmy w kinie – zagadki detektywistyczne to dla nas bułka z masłem 😉 pyszny obiad w „Nawijamy” i oczywiście trening.

Kolejny dzień rozpoczęliśmy basenem i jak zwykle dziką zabawą w wodzie. Później obiadek, trening i wspólnie spędzany czas, który buduje świetne relacje w drużynie.

Trzeci dzień Zimowego Szaleństwa rozpoczął się od porannego treningu, później była ścianka wspinaczkowa i wyczekane przez wszystkich trampoliny.

Dzień 4
Dziś trudny poranek bo było „ulubione” rozciąganie, a potem to już same przyjemności: trening piłkarski, trening umysłu, jedzonko, spacerek a na koniec dnia kino!

Już po 5 i ostatnim dniu drugiego turnusu.

Poranek na basenie zapewnił wszystkim świetne humory. Kluseczki wciągnięte co do jednego a dalej – mecze, ścianka i na koniec trening taneczny z rozciąganiem.