Dziękujemy Urzędowi Miasta Milanówka za wsparcie finansowe naszych akcji zimowego wypoczynku, dzięki temu dzieci biorące udział w dodatkowych zajęciach i treningach naszego klubu mogły skorzystać z mnóstwa atrakcji.

Za nami pierwszy tydzień zimowych półkolonii z UKS PRIMERA. Dzieci bawiły się doskonale zarówno na treningach, jak i wszystkich dodatkowych zajęciach.

Pierwszy dzień dzieci spędziły na basenie, zjeżdżając na dmuchanych pontonach, pływając i bawiąc się w wodzie.

W kolejnych dniach było kino, treningi oraz zmagania na ściance wspinaczkowej.

Kolejny dzień upłynął na szaleństwach, zabawa, pracy i wytężonej aktywności fizycznej. Dzieci bawiły się na trampolinach, zajęciach tanecznych, treningu piłki nożnej, ściance wspinaczkowej. Istne szaleństwo

Ostatni, piąty dzień turnusu pierwszego tygodnia półkolonii z UKS PRIMERA dzieci ponownie spędziły na basenie, tym razem w programie był wodny tor przeszkód.